کتاب دوست داشتنی !

on 12 تیر, 1390

 

این روزها بحث کتاب و کتاب خوانی داغ تر از همیشه است ، چرا که کودکان به بهانه درس خواندن پدر ، مادر ، خواهر یا برادرشان دوست دارند کتاب در دست بگیرند و آن را ورق بزنند . اما اینکه چه کتابی برای آنها بهتر است موضوعی است که در این نگاره به آنها پرداخته ایم.

 

 

 بزرگترها برای خرید کتاب بیشتر جذب کتاب هایی می شوند که از دوستانشان درباره آن کتاب شنیده اند یا جذب کتاب های نویسندگان مطرح و نام آشنا می شوند. آنها کتاب ها را طبقه بندی می کنند و بنا به علاقه شان کتاب مورد دلخواهشان را می خرند؛گرچه طراحی روی جلد در فروش و استقبال از کتاب بسیار مهم است اما در بزرگترها، به ویژه کتابخوان های حرفه ای این مسئله در درجه دوم اهمیت قرار دارد.اما دنیای کودکان فارغ از هر گونه نظم و طبقه بندی است. قوه بینایی کودکان بسیار قوی است و آنها طبق آنچه می بینند تصمیم می گیرند. بچه ها برای خرید کتاب نه به موضوع کتاب و نه به پیشنهاد دوستانشان اهمیت می دهند . ویژگی های کتاب های محبوب کودکان جلد مصور و زیبا، استفاده از رنگهای شاد،استفاده از شخصیت های حیوانی در داستان و حتی وجود شخصیت های کارتونی محبوب است.

 قوه بینایی کودکان بسیار قوی است و آنها طبق آنچه می بینند تصمیم می گیرند. بچه ها برای خرید کتاب نه به موضوع کتاب و نه به پیشنهاد دوستانشان اهمیت می دهند .همه این عوامل دست به دست هم می دهند تا کتاب محبوب و موردتوجه بچه ها منتشر شود؛کتابهایی که گرچه شاید داستان زیبایی نداشته باشند، اما از جذابیت بسیاری برای جلب توجه و خرید توسط بچه ها برخوردارند.

 

 

 

 

 

طراحی سایت

بیمه خدمات درمانی تهران

تاتو ابرو

پاک کردن تاتو ابرو

آشپزخانه صنعتی

آموزش پیانو

سولفژ

هارمونی

ارکستراسیون

صندوق نسوز

گاو صندوق

درب ضد سرفت

درب خزانه

ایمپلنت

دندانپزشکی ترمیمی

شیرآلات

شیرآالات صنعتی

شیر پروانه ای

میراب

شرکت میراب

فوم بتن

فوم بتون

کلاه گیس

پوستیژ

بلیط هواپیما