احساساتم را درک کن

on 29 تیر, 1390

 

زندگی خانوادگی , حضور افراد با جنسیت و سنین مختلف در زیر یک سقف به همان اندازه که شیرین و زیبا ست ، گاهی سخت هم می شود. هر کدام از این روابط ،شرایط و استاندارهای خود را دارد که در صورت رعایت آنها بسیار شیرین خواهد بود اما عدم بر قراری ارتباط صحیح صدمات جبران ناپذیری همه ی افراد خواهند خورد. در این مطلب کارشناسان گروه تولیدی سیب سبز بهبررسی چگونگی ارتباط بر قرار کردن با کودکان می پردازد .ارتباطی که اگر خوب بر قرار شود دوران نوجوانی و جوانی خوبی را هم برای آن ها رقم خواهد زد.

 

 

 

به گفته این کارشناسان برای بر قراری یک رابطه ی خوب با فرزند رعایت نکات زیر کارساز خواهد بود ؛ باید سعی کنیم درک کنیم که احساسات فرزندانمان در شرایط مختلف چگونه است.  با این کار متوجه خواهیم شد که گفتار و رفتارمان نیز به همان نسبت تغییر خواهد کرد.  برای این کار کافی است به  سخنان آنان توجه نشان دهیم، با بیان کلماتی مانند جدا"، واقعا" ، خوب ..... به آنان نشان دهیم که احساساتشان قابل درک است، به خواسته های آنان در دنیای تخیلات تحقق بخشیم  و به احساسات آنان واقعیت بخشیم.

 یکی دیگر مشکلات نگران کننده والدین جدالهای روزانه آنان با فرزندان بر سر این مسئله است که چگونه رفتار کنند تا مورد قبول والدین و جامعه قرار گیرند. این کار نیازمند تحمل و صبر فراوان است. 

برای تحقق بخشیدن به این امر باید  توضیح دهید ؛ زمانی که فردی مسئله ای را برای شما توصیح می دهد آسانتر می توان در مورد آن تصمیم گرفت و فرزندان آسانتر می توانند کار صحیح را تشخیص دهند.  سپس در مورد احساساتش صحبت کنید ؛ هیچ اشاره ای به شخصیت و خصوصیات کودک خود نکنید. کودکان حق دارند احساسات واقعی والدین خود را بشنوند. با توضیح در باره احساس خود بدون اینکه به فرزند خود لطمه ای وارد کنید به مقصود خود برسید. تا زمانیکه کودک از نظر احساسی مورد حمله دیگران قرار نگرفته می تواند با دیگران همکاری کند. 

 

طراحی سایت

بیمه خدمات درمانی تهران

تاتو ابرو

پاک کردن تاتو ابرو

آشپزخانه صنعتی

آموزش پیانو

سولفژ

هارمونی

ارکستراسیون

صندوق نسوز

گاو صندوق

درب ضد سرفت

درب خزانه

ایمپلنت

دندانپزشکی ترمیمی

شیرآلات

شیرآالات صنعتی

شیر پروانه ای

میراب

شرکت میراب

فوم بتن

فوم بتون

کلاه گیس

پوستیژ

بلیط هواپیما