مراکز فروش

با کمی درد سالم می مانی

 

 

تماشای منظره تزریق به فرزندبرای تمامی والدین ناخوشایند است، امابرنامه واکسیناسیون به منظور پیشگیری از بیمار یهای خطرناک تهیه شده و مهمترین بخش تامین سلامت کودک را تشیکل می دهد. بعضی از بیمار ی ها مانند فلج اطفال و دیفتیری 100 سال پیش از این بسیار شایع بودند ولی امروز به دلیل واکسیناسیون به ندرت دیده می شوند.حال برای اینکه بدانیم چطور فرزندمان را برای این مهم آماده کنیم با کارشناسان گروه تولیدی سیب سبز همراه شوید .

 

 

در گام اول والدین باید آرام، مطمئن و بی پروا باقی بمانند. اگر احساس کردید که عصبی و برآشفته هستید تکنیک های رفع اضطراب را در پیش بگیرید، روشهایی نظیر تنفس عمیق و شل کردن عضلات به تمدد اعصاب شما کمک می کند. غیر از این، می توانید از شخص دیگری که آرامش بیشتری دارد(نظیر مادربزرگ بچه) کمک بخواهید و از او تقاضا کنید که بچه را برای واکسیناسیون ببرد.
اما در گام بعدی یعنی بعد از تزریق، کودک کمی گریه خواهد کرد. این راهی است که او برای مقابله با درد در پیش می گیرد. کار شما این است که به او دلداری بدهید و به گرمی او را در آغوش بگیرید و با او صحبت کنید و دیگر این که اگر کودک هنوز ناآرام است فوراً محل مرکز واکسیناسیون را ترک نکنید. چون این کار باعث می شود کودک بیاموزد که آن جا جای بدی است و باید گریه کنان آن جا را ترک کرد. 
بنابراین مهم است که آن قدر بمانید تا کودک آرام شود و سپس محل را ترک کنید. این کار به کودک کمک می کند که تصویر مثبتی از کارکنان مرکز بهداشت به خاطر بسپارد و محیط مرکز واکسیناسیون را جای خوبی بداند. 
اما اگر فرزند بزرگتری دارید باید به او بگویید که چرا واکسیناسیون لازم و ضروری است. توضیح دهید که واکسن مانع از مریض شدن ما می شود و بعضی داروها باید تنها از طریق تزریق وارد بدن ما شوند. به علاوه- در مورد آن چه بچه هنگام واکسیناسیون حس خواهد کرد، صادق باشید. هرگز به آن ها نگویید "واکسن هیچ دردی ندارد." توضیح دهید که در زمان کوتاهی درد کمی احساس خواهد کرد. 
به کودک تان بیاموزید که پرستاران (کارکنان مرکز واکسیناسیون) افراد دوست داشتنی هستند. کار آن ها این است که مراقب سلامتی کودکان باشند. حتی اگر کودک شما کوچک است، مطمئن باشید تا حدی صحبت های شما را درک خواهد کرد. برای او توضیح دهید که قرار است چه اتفاقی بیفتد و چرا.  به او بگویید ممکن است کمی دردآور باشد ولی شما آنجا هستید و  به او کمک خواهید کرد. 
 

 

طراحی سایت

بیمه خدمات درمانی تهران

تاتو ابرو

پاک کردن تاتو ابرو

آشپزخانه صنعتی

آموزش پیانو

سولفژ

هارمونی

ارکستراسیون

صندوق نسوز

گاو صندوق

درب ضد سرفت

درب خزانه

ایمپلنت

دندانپزشکی ترمیمی

شیرآلات

شیرآالات صنعتی

شیر پروانه ای

میراب

شرکت میراب

فوم بتن

فوم بتون

کلاه گیس

پوستیژ

بلیط هواپیما