مراکز فروش

نابغه می خواهید ؟

 

 

 اگر دلتان می خواهد کودکی نابغه و موفق داشته باشید که همیشه در هر محفل و مکانی سخن از او باشد تا آخر این خبر را بخوانید. هر کودک می تواند مانند نابغه باشد و در جامعه بدرخشد؛ اگر والدینش با عشق از او حمایت و باورش کنند با او دوست باشد اعتماد به نفسش را تقویت کند. با تقویت خود دوستی و اعتماد به نفس در کودک ، زمینه های آزاد شدن توان بالقوه بسیار مهم یعنی نبوغ درون که هنوز دست نخورده است مهیا می شود. 

 

 

 
 اگر شما فرزندتان را باور کنید، او نیز خود را باور خواهد کرد. فرزند شما از همین حالا هم از تیزهوشی فطری برخوردار است و موهبت داشتن ذهنی با تخیلات و خلاقیت های رنگی و قوی به او عطا شده است.  اگر كودك شما یاد بگیرد كه در دوران سختی تسلیم شود، دیگر قادر نخواهد بود در طول زندگی بر موانع غلبه كند.
كودكان از طرز برخورد شما در زندگی روزانه، محل كار یا حتی زمانی كه در ترافیك گیر افتاده اید، یاد میگیرند كه چگونه با ناامیدی كنار بیایند.  برای اینكه استعدادهای كودك خود را شناسایی كنید، باید وقت خود را با او بگذرانید و بازی كردن او را تماشا كنید. ببینید چه جور سؤالاتی میپرسد. به علایق فردی او توجه كنید. فعالیت هایی را كه برای او مثل آب خوردن هستند و او را شاد می كنند پیگیری كنید. شاید استعدادهای كودك تا چندین سال اول بعد از تولد به چشم نیایند. بنابراین مهم است كه به او اجازه بدهید دست به اكتشاف بزند تا به طور طبیعی به سمتی كه خودش ترجیح می دهد كشیده شود. او را به موزه، محل برگزاری مسابقات ورزشی و رویدادهای فرهنگی ببرید. زمانی كه در منزل هستید، برای انجام كارها از او كمك بگیرید. با وجود این وقتی بزرگ تر شد، خیلی او را درگیر فعالیت های فوق برنامه نكنید و بگذارید بر همان چیزهایی تمركز كند كه در آن ها بهترین و بالاترین توانایی را دارد. یكی از اهداف مهم معلم ها و والدین باید این باشد كه زمینه هایی را بیابند كه احتمال موفقیت كودك در آنها وجود دارد.
 

طراحی سایت

بیمه خدمات درمانی تهران

تاتو ابرو

پاک کردن تاتو ابرو

آشپزخانه صنعتی

آموزش پیانو

سولفژ

هارمونی

ارکستراسیون

صندوق نسوز

گاو صندوق

درب ضد سرفت

درب خزانه

ایمپلنت

دندانپزشکی ترمیمی

شیرآلات

شیرآالات صنعتی

شیر پروانه ای

میراب

شرکت میراب

فوم بتن

فوم بتون

کلاه گیس

پوستیژ

بلیط هواپیما